Анна Буткевич - Океан
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Анна Буткевич – Океан (Кліп)

Нова робота «Океан» співачки Анна Буткевич являє собою сукупність щирих почуттів, які можуть виникнути тільки від справжнього пристрасного кохання.

Разом із свіжою піснею, виконавиця також оприлюднила кліп до неї, режисурою якого займалася відома фотографиня Соня Плакидюк разом із другим режисером Максимом Шелковніковим. За словами Соні, у неї досить довго були сумніви щодо потенційної режисури музичного відео, адже це велика відповідальність – за себе, за знімальну команду й за артиста. Втім, коли вона перший раз почула пісню «Океан», в її уяві одразу ж почали виникати образи фатальної жінки для майбутнього кліпу, відтак роботу було розпочато.

Анна Буткевич - Океан

Головну чоловічу роль втілив у кадрі актор і військовий Назар Грабар.

У цьому музичному відео знімальна команда заклала достатньо символізму – наприклад, глибина почуттів закоханих продемонстрована за допомогою води, а нестримність кохання – за допомогою поїзду, на якому їде героїня.

Авторство музики і тексту пісні «Океан» належить Андрію Осадчуку. Як зазначила Анна Буткевич, він зміг як ніхто передати у творчості пекучі емоції, знайомі практично кожній людині.

Анна Буткевич – Океан
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *