Анна Буткевич - Гріх Маю
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Анна Буткевич – Гріх Маю (Кліп)

Анна Буткевич представила на розсуд меломанів свій новий кліп до пісні «Гріх маю».

У музичному відео артистка постає у різних вбраннях та відкриває свою душу перед священиком, роль якого у кадрі втілив відомий український режисер Семен Горов. Він також займався режисурою цього кліпу.

В основу даної роботи покладено жартівливу народну співанку.

Анна Буткевич - Гріх Маю

Ця пісня здебільшого передає іронічний та гумористичний настрій. У роботі «Гріх маю» співачка визнає, що має свої гріхи, але посміюється з того, що, можливо, суспільство буде осуджувати її через них. Вона жартує про те, що любить багатьох хлопців та навіть не може визначитися, кого з них вона полюбила найбільше. Врешті-решт, співачка висловлює бажання перестати “крутити голови” чоловікам, розмірковуючи про те, як би було легше жити, якби вона була чиєюсь єдиною коханою. Це весела та легка пісня, що додає гарного настрою та може викликати усмішку у слухачів.

Але окрім основного, доволі легковажного контексту, Анна Буткевич також співає про важливість вибору та саморефлексії. Пісня «Гріх маю» спонукає аудиторію задуматися над своїми власними справами та виборами, покликана заохотити до самовизначення та правильного розподілу уваги та почуттів.

Анна Буткевич – Гріх Маю
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *