Ann in Black - Друже мій одружений
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Ann in Black – Друже мій одружений (Сингл)

«Друже мій одружений» – вірусний трек від співачки на псевдо Ann in Black (Анна Гаврилик), яка зазначає, що лікує своєю творчістю жіночі серця від «достойних» чоловіків. Словом, до вашої уваги музична психотерапія.

Ann in Black: «Взагалі у мене є принцип – якщо ти відчуваєш дим, що десь там щось вже горить – треба зй*бувати першою. Ніколи не дочікуватися, щоб тебе кинули. Тому у мене взагалі в житті ніколи не було таких відносин, коли мене кидали.

Історія з моїм колишнім, який був одружений – це єдиний випадок, коли я зустрічалася з одруженим чоловіком. Звісно, я його кинула перша, навіть не очікуючи від нього, що він колись залишить дружину й одружиться на мені. Взагалі не було цього в голові. Просто було добре, прикольно разом. Так, я поступала погано, як якась с*чка, але, тим не менш, це було в моєму житті. Тим паче тоді він розповідав мені, що не живе разом із дружиною, не спить із нею та навіть не комунікує. Але це нормальна така казочка в усіх одружених.

Ann in Black - Друже мій одружений

Це було десять років тому, і от нещодавно я дізнаюся, що він таки розлучився. Через десять років! І от я собі думаю, що якби я була повною дурепою, то сиділа би собі весь цей час в очікуванні. Не можна витрачати свою молодість, час свого дорогоцінного життя, щоб хтось там через десять років зробив вибір на твою корить.

Тому, дівчата, поважайте себе і краще взагалі не закохуйтесь та не зустрічайтесь із одруженими. Цінуйте себе!»

Ann in Black – Друже мій одружений
Instagram

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *