Animal ДжаZ – Счастье
Закордонна музика

Animal ДжаZ – Счастье (Альбом)

Значну частину альбому «Счастье» гурту «Animal ДжаZ» прихильники чули до релізу. «Не твоя смерть» вийшла слідом за попереднім релізом, «Питер» і «Любовь к полётам» звучали на концертах рік тому, «Волшебный корабль» і «Звук и тишина» продовжили розкривати настрій майбутнього альбому трохи пізніше.

Але цілісна картина складається тільки коли слухаєш альбом «Счастье» повністю. Це цілісна картина – одна із сильних сторін релізу. Всі пісні демонструють внутрішній світ героя більш особистим. І в цьому контекст образ щастя – щось дуже інтимне. Це ті глибини душі, які взагалі можуть не залежати від навколишнього суспільства.

Що вас робить щасливими? Олександр Красовицький щасливий, що живе там, де йому найбільш приємно – в Пітері. Він щасливий любити, подорожувати, пізнавати себе, залишатися на самоті, чути звуки і тишу. Серед тиші і звуків народжуються нові думки про щастя: що потрібно пройти, щоб дізнатися про нього? У текстах пісень альбому «Счастье» вже менше піднесеної легкої романтики, яка характерна для деяких композицій навіть попередньої платівки. Тут тексти здаються більш осмисленими, думки – зрілими, і від цього більш щирими. Ліричний герой зупинив вічний біг, пошуки і поневіряння, знайшов себе і цінує справжнє. Хоча і задає цьому справжньому питання, відповіді на які готовий шукати поступово, неквапливо.

Animal ДжаZ – Счастье

Колишня романтична легкість, зрозуміло, залишилася, навіть вийшла на новий рівень, але на цей раз за рахунок музики. Музиканти відмінно попрацювали над звуком. Ударні тут вторять ритму серця: воно то рівно б’ється на чотири чверті, то збивається від хвилювання на п’ять («Страх»), то збивається на різкі удари в «Одно но». І це – справжній джаз в його складності і різноманітті.

Клавіші додають щільності і роблять звучання ліричним, підкреслюють сокровенність думок в піснях. Хочеться відзначити і вокал: він не старіє! За 18 років голос Красовицького залишається таким же дзвінким і молодим, що дуже відповідає загальному настрою альбому. Музиканти «Animal ДжаZ» стали ще більш згуртованою командою і чутно, як вони відчувають і доповнюють один одного музично: що в записі, що на концерті.

«Счастье» від «Animal ДжаZ» найкраще слухати на самоті і повністю. Пісні платівки розташовані в ідеальній послідовності, так, що в кінці в голові не залишається нічого, крім радості.

Animal ДжаZ – Счастье

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *