Animal ДжаZ & O.TORVALD
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Animal ДжаZ & O.TORVALD – Чувства (Концертний кліп)

Прем’єра російсько-українського дуетного кліпу Animal ДжаZ та O.Torvald до пісні «Чувства»!

За словами учасників O.Torvald, цьогорічне літо подарувало їм тисячі кілометрів концертних мандрівок, сотні зіграних пісень і чимало знайомств із неймовірними людьми. Саме такими виявилися хлопці з відомого російського гурту Animal ДжаZ, з якими українці після знайомства у мережі зустрілися у житті, та виступили на одних і тих самих фестивалях. Власне, обопільний респект, тепле знайомство і розмови про творчість знову (чому знову стане зрозуміло з коментаря нижче) підштовхнули музикантів до ідеї про спільний трек. І цим треком у результаті виявилася композиція «Чувства», презентована у якості пре-альбомного синглу гуртом Animal ДжаZ. Зауважимо, що після релізу пісня одразу ж злетіла на вершини музичних чартів, а фанати колективу охрестили її головним антивоєнним маніфестом сучасності.

Цікаво, що спочатку вокаліст росіян Олександр Красовицький писав текст про відносини з дівчиною, а вже потім у процесі виконання він раптом наповнився додатковим антивоєнним змістом.

Як зазначив фронтмен Animal ДжаZ, ідея зробити цю пісню спільно з O.Torvald прийшла до нього на репетиції, ще до того, як вони остаточно зробили аранжування. І початково планувалося зняти кліп одразу ж українським гуртом, але O.Torvald тоді попросили відкласти спільну роботу через побоювання щодо несприйняття дуету в Україні, адже саме на той час Росія тільки-но взяла у полон українських моряків у Керченській протоці. За деякий час кліп на пісню «Чувства» побачив світ, але без участі українського колективу.

Додамо, що пісня «Чувства» у спільній версії буде доступною одночасно на новому альбомі Animal ДжаZ і на новому альбомі O.Torvald, які вже зараз доступні для попереднього замовлення (релізи 30 і 18 жовтня відповідно).

Animal ДжаZ & O.TORVALD – Чувства
Альбом Animal ДжаZ
Альбом O.TORVALD
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

3 коментаря

 1. Герман says:

  Величезний респект Animal ДжаZ за таку пісню в наш непростий час

 2. Natalia Gubanova says:

  це найкращий дует у цій пісні, який можна було придумати!
  <3

 3. Сергій Іванчик says:

  Мені особливо подобається ураїнський куплет. Є в ньому якесь тепло. Прекрасна колаборація, і хоча я хлопець не боязкого десятка, але від слів у пісні аж просльозився…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *