Ангажемент на вівторок – Забутими шляхами предків
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ангажемент на вівторок – Забутими шляхами предків (EP)

Запальні та колоритні «Ангажемент на вівторок» з радістю поділилися чудовими новинами: роботу над новим восьмитрековим міні-альбомом «Забутими шляхами предків» повністю завершено, і весь музичний матеріал платівки офіційно став надбанням українських меломанів. Запис та зведення представлених на диску композицій проходили на студії звукозапису «На хаті рекордз» під керівництвом Alex J Kramer.

«Коли робота над міні-альбомом «Забутими шляхами предків» тільки-но розпочиналася, ми зважилися на втілення у ньому такого собі мульти-стилістичного експерименту. Тож тепер на вас очікує пекельна суміш драйву, етніки, фольк-року та навіть, де-інде, фольк-гранджу. Експериментувати ми взялися не тільки над новими піснями, а і над декількома треками з попереднього альбому, які ви наразі маєте можливість також почути в оновленому звучанні. Нехай ця платівка принесе для вас виключно позитивні емоції, приємні роздуми і надихне на добрі справи!» – йдеться в анотації до EP.

Ну а всі ті, хто прагне почути павлоградських гуцулів з «Ангажемент на вівторок» наживо, найближчим часом можуть зробити це у дніпровському пабі «Підпілля Махно», де хлопці презентують свій новий реліз вже 5 лютого. Шукайте більше деталей у соціальних мережах.

Ангажемент на вівторок – Забутими шляхами предків

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександра says:

    Класна група!!!Ми кайфуємо!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *