Ангажемент на вівторок – Мольфари
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ангажемент на вівторок – Мольфари (EP)

Трохи більше півроку тому ми вже знайомили вас із першим студійним EP-релізом фольк-рок гурту «Ангажемент на вівторок» з містечка Павлодар, аж ось, наразі настав слушний час для оприлюднення анонсованого у тій статті нового міні-альбому колективу, що отримав назву «Мольфари». До свіжої платівки увійшло сім пісень формації, у яких, серед авторського матеріалу, слухач впізнає частину народної творчості (композиція «Підманули Галю», яку свого часу виконували легендарні «ВВ»), а також стилізовані та інтерпретовані під фолькову українську музику мотиви твору Venus британського поп-гурту 80-х Bananarama (у треку «Оксана»), та мелодику легендарної «Бітлової» Let It Be у композиції «Все тобі». Окрім цих творів, до міні-альбому «Мольфари» потрапила однойменна з його назвою композиція, пісні «Чупакабра» та «Конокради», а також ввідний intro-трек. Весь цей матеріал музиканти «Ангажемент на вівторок» нещодавно виклали для вільного розповсюдження на офіційних сторінках у соціальних мережах.

«Ми з величезною радістю представляємо вашій увазі наш другий EP під назвою «Мольфари». У його створення кожен учасник колективу зробив без перебільшення неоціненний вклад та залишив у його піснях частинку своїх найдобріших емоцій. Ми дуже б хотіли, щоб ця, створена зі світлою думкою мелодика, з перших нот захопила вас, підняла настрій, змусила хоча б на хвильку повірити у диво і зробила життя на краплинку світліше», – написали в анотації музиканти «Ангажемент на вівторок».

Додамо, що за запис та зведення новопредставленого альбому «Мольфари» був відповідальним діджей та звукорежисер гурту Андрій Денисенко. Окрім нього, музиканти висловлюють щиру подяку Олексію Долгополову з гурту MARLA, Павлу Кузнєцову, Олексію Корольову, керівництву міського культурно-дозвільницького центру міста Павлоград та місцевому відділу культури за сприяння.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *