Anebo - Справжнє
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Anebo – Справжнє

Київський рок-гурт “Anebo” нещодавно презентував свою дебютну платівку, що отримала назву “Справжнє” і вмістила в себе сім авторських композицій і один бонус-трек. Останню бонус-композицію було вирішено виокремити з поміж інших, бо вона, на думку учасників колективу, якнайвдаліше символізує весь реліз загалом і має стати його логічним і влучним завершенням. Обкладинку для альбому музиканти також обрали невипадково, адже дерево – це символ початку чогось зовсім нового, що має з часом рости, розвиватися і природно гармоніювати з оточуючим світом. Емоційний інді-рок від гурту “Anebo” відзначається своєю гармонійною експресивністю і щирістю переданих через музику емоцій, які у кожній композиції відкриваються по-новому і яскраво переливаються своїми особливо-неповторними відтінками від ноти до ноти.
Презентація альбому “Справжнє” відбулася 18 квітня в “Київській малій опері”, де кожен бажаючий мав змогу поспілкуватися з гуртом “Anebo” і отримати у подарунок новий СD з автографами музикантів. Наразі свіжий матеріал доступний для вільного завантаження на офіційному сайті формації.
[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/playlists/5029873″ params=”color=504c4a&auto_play=false&show_artwork=false” width=” 100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *