Anebo – Секс і Бажання
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Anebo – Секс і Бажання (Сингл)

Заностальгувавши за теплими літніми днями, музиканти гурту Anebo презентували широкому загалу свою свіжу пісню під назвою «Секс і Бажання», яка є присвятою не тільки улюбленій багатьма теплій порі року, а й незабутнім емоціям, що мали місце саме влітку. Ця композиція, за словами учасників гурту, відкриває абсолютно нову сторінку їхньої творчої діяльності, де на слухачів також очікує безліч приємних музичних сюрпризів та нових відкриттів.

Пісня «Секс і Бажання» була написана типової літньої ночі, серед розквіту столичних оболонських багатоповерхівок, та з самого початку була пронизана музичними ідеями свободи і яскравими фарбами життя. За її допомоги учасники Anebo прагнули хоча б на три хвилини перенести слухачів на декілька місяців назад – у безтурботні літні часи спекотної радості, шалених емоцій та непідробних почуттів.

«Ми вже давно планували випустити зовсім нові за звучанням пісні. Аби на повну відійти від притаманного нам звучання, було вирішено запросили до співпраці Віталія Кандибу – талановитого звукорежисера та саундпродюсера. Під час роботи над піснею ми мали змогу випробувати ексклюзивну в Україні звукову карту, на кшталт тієї, яку використовують у своїх записах музиканти гурту U2», – поділився деталями створення треку «Секс і Бажання» фронтмен Anebo Володимир Шпак.

Як розповіли музиканти, наразі вони повністю сконцентровані в роботі над новим матеріалом, тож зовсім скоро світ побачать ще декілька окремих синглів формації, а вже ближче до Нового року учасники гурту планують презентувати свій новий повноформатний альбом.

[fap_track id=”7251″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *