ANEBO – Повертайся
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

ANEBO – Повертайся (Кліп)

Гурт Anebo надіслав свого музичного листа під назвою «Повертайся» з України до Нью-Йорку, та й усіх інших міст, де живуть та працюють, сумуючи за Батьківщиною, наші співвітчизники. Режисером нового відео виступив вокаліст колективу Володимир Шпак, а оператором став Олександр Гребенніков.

«Ідея кліпу «Повертайся» доволі проста – внутрішній голос є в кожного, та далеко не завжди він виявляється правим. Тим паче, якщо мова йде про творчу людину. Як би ти не ховав свої секрети, вони все одно тебе знайдуть. У відео йдеться про майстра фотографії, який заплутався і все ніяк не може знайти вихід. На мою думку нам вдалося написати гарну пісню з чудовим саундом, що робить візуалізацію ще сильнішою. Ми вклали душу у цю роботу, тож, що тут говорити – приємного перегляду!» – прокоментував нашому сайту нову роботу «Повертайся» лідер Anebo Володимир Шпак.

У новій відеороботі учасники Anebo, окрім власних зйомок, використали кадри, відзняті в місті Нью-Йорк близьким другом музикантів, який також протягом довгого часу жив та працював на чужині, але, зрештою прийняв рішення повернутися додому. Прем’єра нового ролику відбулася сьогодні, 23 травня 2016 року, буквально кілька годин тому.

Нагадаємо, що не так давно відбулася ще одна прем’єра від київських музикантів, але на цей раз у рамках блюзового сайд-проекту учасників Anebo – близько тижня тому світ побачив новий студійний сингл «Стоп, Галіна!» гурту Double Jack, ознайомитися з яким ви також можете на нашому сайті.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *