ANEBO – Повертайся
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ANEBO – Повертайся (Сингл)

Кияни з рок-гурту ANEBO оприлюднили в Інтернеті вже другий за останній час новий сингл під назвою «Повертайся». Нагадаємо, що трохи раніше світ побачив свіжий трек «Секс і Бажання», про який ми вже згадували на нашому сайті, а загалом музиканти запланували презентувати слухачам перед релізом повноформатного альбому аж чотири нові композиції з нього. Не пропустіть наступні новинки!

Щодо самої пісні «Повертайся», то в ній учасники ANEBO підняли проблематику емігрантів, життя на чужині та постійного природнього суму за рідною стороною. Все частіше десятки тисяч кілометрів пролягають між близькими людьми розділяючою смугою, пройти по якій кожен наважується через власні різноманітні причини. Чи то є пошук кращого життя за кордоном, чи зневіра у досягненні успіху в Україні, чи намагання почати життя з чистого листа… Але факт лишається фактом, і все більше наших співгромадян купують квитки на потяги, літаки та кораблі, що часто-густо везуть їх фактично у невідомість.

«Сьогодні питання еміграції стоїть доволі гостро серед різних верств населення. Навіть декілька друзів мого дитинства роз’їхались хто в Німеччину, хто в Америку, хто в інші країни… Своєю новою композицією «Повертайся» ми просто хотіли нагадати всім українцям за кордоном, що у них завжди є куди вертатись», – зазначив лідер ANEBO Володимир Шпак.

Додамо, що зовсім скоро музиканти обіцяють оприлюднити також і відеокліп до вищезгаданої пісні, частково відзнятий у Нью-Йорку дуже близьким другом ANEBO, який, до речі, все ж таки повернувся на Батьківщину.

[fap_track id=”7697″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *