Anebo - Паралельний світ
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Anebo – Паралельний світ (Сингл)

Столичний рок-гурт Anebo кілька днів тому представив на розсуд слухачам свій новий сингл, що отримав назву «Паралельний світ». Робота над свіжим релізом тривала на студії Different Sound та зайняла досить значний часовий проміжок, адже учасники гурту поставили перед собою нелегке завдання створити дійсно емоційний та драйвовий трек. Музиканти приділили велику увагу найменшим деталям свіжої композиції і наразі очікують на ваші слухацькі відгуки.
Попередній реліз від Anebo, EP під назвою «Сонце Зігріє» мав на меті об’єднати людей з найрізноманітніших куточків нашої країни. Варто зазначити, що його новопредставлена пісня-наступниця також характеризується соціальним спрямуванням. Будучи небайдужими до подій у нашій країні, Anebo спрямували всі сили і енергію на підтримку і збір коштів для бійців АТО, тож не дивно, що пропустивши крізь себе всі природні хвилювання, музиканти написали саме таку пісню.
«Ми переживаємо зараз зміни, які формують наші цінності. Україна дуже змінилася, міняємося і ми. Перетинаються паралелі, які здавалося б ніколи не повинні пересіктися. Саме про це наша пісня «Паралельний світ», – розповіли учасники Anebo.
Презентація нового синглу відбулася кілька днів тому на концерті у столичному арт-клубі «44». У планах гурту на найближче майбутнє значиться також презентація кліпу на вищезгадану пісню.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/186766975″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *