Andy_o - Зимна Весна
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Andy_o – Зимна Весна (Максі-сингл)

Музикант Andy_o (Андрій Овчаренко) поділився з меломанами своїм новим максі-синглом під назвою “Зимна Весна”, який вмістив у себе три авторські треки. Мастеринг та зведення здійснив Максим Кравчкенко (гурт Break_In).

“Друзі, маю честь поділитися з вами своїм новим релізом “Зима Весна”. У пісні “Зимна Весна” я хотів передати стан українця, який під час війни щиро вірить, що перемога на нашому боці і рашистські покидьки будуть неодмінно покарані! У другій конпозицію максі-синглу під назвою “Все Навпаки” порушено тематику його душевного стану, який змінився за даних умов. Також на релізі є ще ремікс на трек #КиївВночі від Андрія Любчика (відомого як Andrew Sosed), оригінал якого можна послухати на попередньому альбомі “Небеса”.

Самі композиції є одними зі старих у моєму доробку. Вони давно вже існували у вигляді більш-менш чіткого аранжування в моїй голові, але все не доходили руки до того, щоб сісти за них… Допоки не почалася війна. Тоді я зрозумів, що потрібно закінчити дані твори і випустити – адже я вважав, що люди (особливо нащадки) мають почути сказане мною”, – коментує Andy_o.

Додамо, що даний реліз став передвісником виходу нового (третього за рахунком) студійного альбому “Ми Відбудуємо Світ!”.

Andy_o – Зимна Весна
Soundcloud | Instagram | Facebook

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *