Andy_o – Світло Там, Де Я
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Andy_o – Світло Там, Де Я (Сингл)

Український музикант з Києва Andy_o представляє новий матеріал у вигляді свіжого та по-осінньому гарячого синглу під назвою «Світло Там, Де Я».

Під час релізу попереднього синглу «Сонячний день» (у червні), було оголошено, що Андрій розпочав працювати над новим матеріалом. І якщо той сингл має дуже виражений інді-стиль, то #СвітлоТамДеЯ має яскравий фанковий настрій, який дуже підійде для невимушеної атмосфери кав’ярень чи арт-кафе. Зводити даний реліз допомогав Олександр Ількаєв. Автором обкладинки релізу (як і в решті випадків) виступив сам музикант.

Стилістично композиція є відображенням настрою бабиного літа, коли вересень вже настав, листя почало жовтіти, проте тепло на стовпчиках ще зберігається, і ви, сидячи на літньому майданчику ввечері, не поспішаючи смакуєте улюблене вино чи каву.

«Для тих естетів, які цінують афроамериканські вайби, цей саунд має зайти! Свого роду, цей реліз є референсом таких пісень, як «Знайти за морем» та «Нове Життя» з альбому «Рай Ідеаліста». Отже, вмикайте на повну гучність та готуйтесь підспівувати!» – закликав Andy_o.

Andy_o – Світло Там, Де Я
Виконавець у FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *