Andy_o – Сонячний день
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Andy_o – Сонячний день (Сингл)

Український музикант-пісенник з Києва на псевдо Andy_o представляє свій новий сингл «Сонячний день», реліз якого відбувся 30 червня.

У порівнянні із попереднім дебютом, альбомом «Рай Ідеаліста», музичний напрямок почав змінюватись у сторону інді-року. З червня 2020 року було розпочато роботу над новим матеріалом, а її першими результатами і став трек «Сонячний день». Композиція була записана та зведена за участю вокалістки гурту Z.m.i.s.t – Єлизавети Федорченко.

Тематика треку розкриває вихід України з карантину, який було впроваджено з березня. На думку автора – ті, хто зміг пережити ці 2 місяці ізоляції – мають використати свій другий шанс та нарешті, почати вчитися на своїх помилках і забути про принципи: «Винні всі, але не я!», «Що я один зроблю?», «Дякую до кишені не покладеш!». Сонце знову світить нам, не дивлячись на теперішню та можливу майбутню на кризу у багатьох сферах, але щоб не сталось – ми маємо жити далі та вирішувати проблеми, які стають частиною нашого життя. Головне – перестати критикувати, не лінуватись та не боятись!

Andy_o – Сонячний день
Виконавець у FB

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *