Andy_o - Ми Відбудуємо Світ
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Andy_o – Ми Відбудуємо Світ (Альбом)

Співак Andy_o (він же Андрій Овчаренко) завершив роботу над своїм новим альбомом «Ми Відбудуємо Світ» та поділився результатами цієї роботи зі загалом.

«Представяю вашій увазі свій третій студйний альбом “Ми Відбудуємо Світ”, який з’явився на мою думку саме тоді коли мав – і його почують його сучасники таким який він є по змісту. Цього альбому могло б і не бути, адже саме війна дала поштовх розвинути проект тоді-ще одноіменного ЕР до розміру лонгплея!

На даному альбомі я розповідаю про побачене та відчуте в період російського вторгнення в Україну – про страх, радість від наших перемог, перепади душевного стану і надію на краще, адже саме наша сильна та вільна нація відбудує новий та кращий світ!» – коментує автор.

Напередодні виходу третього студійного альбому вже було випущено 2 максі-сингли – “Зимна Весна” та “Ми відбудуємо світ”. Також було вивантажено на офіційному Youtube-каналі відеокліпи в їх підтримку. Мастеринг та зведення було виконано Максом Кравченкo (Rayvan Records Studio), а записано на Studio Toloka та LSD Sudio, м.Київ з квітня по червень 2022 року.

Andy_o – Ми Відбудуємо Світ
Facebook | Instagram | YouTube

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *