Andy_o – Рай Ідеаліста
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Andy_o – Рай Ідеаліста (Альбом)

Проект Andy_o задумано як втілення музичних ідей самодіяльного музиканта-пісенника – Андрія Овчаренка. Проект увібрав у себе поєднання електронної музики, фанку та блюзу. На першому альбомі «Рай ідеаліста», замість колись давно звичних касетних розмежувань Side A та Side B, існує умовне розмежування для тих, хто любить більш живе звучання на першій стороні, та для прихильників електронної музики – на другій.

Багатьом музичним ідеям вже більше п’яти років. За словами автора, щось писалося досить швидко, а щось навпаки – до певного часу існувало у вигляді окремих рифів, поки не увібрало риси інших настроїв та не отримало своє втілення. Колись давно ці пісні мали стати основою репертуару іншого гурту під назвою «Світ Діогена», але тут спрацював відомий принцип: «Не так сталося, як жадалося». Це означає, що навіть якщо ти – фронтмен, то обов’язково маєш буду не просто керівником, а лідером. Людиною, яка вміє працювати в команді, слухати та прислухатися до інших. Саме за цих умов гурт здатен злагоджено творити.

Колектив грав чимало пісень, які були написані Андрієм, але лише три з тих, що представлені на цьому альбомі, увійшли до репертуару гурту на постійній основі. «Влітку 2017 року колектив припинив свою діяльність через різні творчі вподобання музикантів і майже 2,5 роки потому, знайшовши даний матеріал, було-б дуже не справедливо лишати його на комп’ютері – особливо, якщо ви пам’ятаєте, як ці всі пісні писалися», – каже автор.

Розбір пісень (пряма мова автора):

«Це дуже цікаво, коли в голові спочатку з’являється ідея, настрій, а потім, коли це все переносиш на більш конкретне та явне – твір починає грати абсолютно різними барвами! Так було із піснею «Знайти за морем», котра була навіяна гітарним рифом під боса-нову та басовою партією у стилі Duran Duran, чи «Назустріч до сяйва», котра з’явилася з дитячих спогадів, коли багато з нас їздили у дитячий табір в Криму та любили годинами спостерігати за хвилями, що чіпляються за узбережжя – але і тут не обійшлося без натхнення великих! За це велике «дякую» можна сказати «Другій Ріці» та деяким іх маловідомим трекам. Композиція «Нове життя» з’явилася в результаті симбіозу реінкарнації пісні гурту Muse – Panic Station та INXS – Need you tonight. Якщо чесно, то спочатку це мав бути кавер на одну з цих пісень, але потім я вирішив зробити з наробку окрему авторську пісню. Наступним дітищем можна назвати «Рутинний блюз». Сама собою пісня задається простою, але вона входить у концепцію того періоду життя, коли ти вже давно працюєш на одному місці і начебто все добре, але потім ти себе ловиш на думці, що твоє місце не тут, ти маєш йти далі! Але ти розумієш, що легко сказати, аніж виконати. Більш оптимістичними є пісні «Весна (Колись для всіх настане)» та «Слухай мене (Цей день може скоро пройти)». Це звичайний експеримент із синтезаторами та фанком, як це робили багато західних гуртів у 80х, але це той випадок, коли холодне звучання підхоплює тебе і дає надію, заповнюючи пустоту в душі, житті, у серці».

Andy_o – Рай Ідеаліста
Andy_o у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Vudu says:

    Овчаренка…

    1. Andy_o says:

      Дякуємо за коригування! :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *