Andy_o – Небеса
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Andy_o – Небеса (Альбом)

Автор та виконавець із Києва Андрій Овчаренко (знаний як Andy_o) презентував свою другу студійну платівку під назвою «Небеса».

«Коли у мене з’явилася більша кількість нових композицій, то я почав замислюватися – а не чому би не об’єднати їх у спільний концепт?! Нова платівка могла би стати продовженням попереднього альбому «Рай ідеаліста», але з ціннішим матеріалом, де, на відміну від попередника, відсутні різкі стилістичні переходи, а зведення є однаково якісним. Тому у слухачів буде вимальовуватися цілком логічна історія, яка має початок, різні настрої (пов’язані єдиним концептом), а також логічне завершення. Саме таку стилістичну оболонку має новий альбом «Небеса»! Отже, матеріал альбому «Небеса» є значно оптимістичнішим, зваженим та легким для сприйняття, але, у той же час, його створено із дотриманням класичної формули власного стилю», – каже автор.

За словами виконавця, йому дуже допомогла співпраця з Лесиком Ількаєвим із Запоріжжя. Він виявився став ледь не єдиним саунд-продюсером, який правильно зрозумів, що саме Андрій хотів бачити на альбомі. «Є багато спеціалістів, які навіть маючи за плечима чималий досвід, можуть буквально знищити ваш стиль. У результаті інструментальні доріжки та вокал будуть, як то кажуть, «жити своїм життям». Починаючи з синглу «Світло там де я», Лесик зміг віднайти ті грані, на яких базуються елементи стилю. А зводячи наступні дві пісні – «Київ вночі» та «Вище-небеса», він остаточно закріпив для слухачів концепцію платівки», – додає Andy_o.

Andy_o – Небеса
Soundcloud
FB
Instagram

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *