Andy_o – Київ вночі
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Andy_o – Київ вночі (Сингл)

Виконавець Andy_o (він же Андрій Овчаренко) презентує новий сингл #КиївВночі!

За словами автора, стилістика даного треку увібрала в себе джазові, поп-рокові та оркестрові ноти. Історія створення даного треку зайняла біля 4 років. За цей час композиція встигла «полежати на полиці», отримати нові інструментальні партії, які декілька разів переписувались, та навіть отримати електронне аранжування у стилі гуртів Camouflage та «Скрябін». Але, як відомо, якщо щось має бути зроблено – ти це доведеш до фіналу за будь-яку ціну.

«При створенні #КиївВночі задумувалася як ресторанний джазовий чи лаунж номер із пост-панковим басом, але після ряду змін кінцева ідея суттєво змінилася. Вона розпочинається з мінімалістичного біту, який нагадує партію кахону та партії бас-гітари на високих нотах, які стають нижчими під час вступу вокалу. Найскладнішою частиною виявилося написання гітарної партії, але не дивлячись на її не домінуючу роль, вона звучить дуже доречно та гармонійно. Загалом, композиція підійде для прослуховування холодними вечорами на природі під ковдрою, або на квартирниках. Звучання віддалено нагадує стилістику гуртів «Океан Ельзи» пізнього періоду та «Один в каноє». Тобто все по мінімуму, але зі смаком та прохолодно – тому рекомендується слухати попиваючи каву чи глінтвейн :)», – коментує Andy_o.

Він також зазначив, що лірична складова має мрійливий характер та описує з висоти рівня атмосфери спостереження звичайного романтика, у душі якого ще живе маленький хлопчик. Він не розуміє, чому люди тягнуться до токсичності та негативу, коли їм пропонують кращий вибір.

Andy_o – Київ вночі
FB
YouTube

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *