Андрухович & Karbido - Absinthe
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Андрухович & Karbido – Absinthe (Альбом)

Один з найуспішніших письменників сучасної української літератури Юрій Андрухович, у співпраці з польським гуртом Karbido презентували музично-поетичний реліз під назвою “Абсент“.  Digipack пакування релізу включає у себе окрім музичної частини ще і DVD-диск із найрізноманітнішими формами арт-візуалізації, що доповнюють і підкреслюють композиції з аудіо-частини. “Абсент” було створено за мотивами третього роману Андруховича “Перверзія”, в якому митець виходить за межі сталих традицій укрліту, зробивши наголос на елемети містики, авантюризму, еротики і детективу. Цікаво, що “Абсент” став вже третьою частиною мистецького дуету письменника і музикантів, гідно доповнивши своїх попередників під назвою “Самогон” і “Цинамон”.

Аудіофільм розповідає загадкову історію мандрівника Станіслава Перфецького, який під важелем закоханості розчиняється у місті таємниць Венеції, залишивши за собою безліч знаків питання і недомовленностей. Відчути всі емоційні стани зниклого героя, занурившись у точно передані в поезії його душевні переживання, ви можете прямо зараз, натиснувши play.

Як зазначив Андрухович, фінальною метою діяльності тандему є створення унікального продукту, в якому вдасться доцільно сумістити музику і поезію з візуальними складовими, що в результаті створить для слухача (глядача) всебічно ілюстрований матеріал.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *