AndrosLand – Прості чари
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

AndrosLand – Прості чари (Альбом)

Столичні гот-рокери з гурту AndrosLand записали та оприлюднили свій дебютний повноформатний альбом, що отримав назву «Прості чари» та став символічним завершенням першого етапу творчого шляху команди та переходом до наступного. Саунд-продюсерами платівки виступили двоє колишніх учасників гурту «Тінь сонця» Андрій Хаврук та Іван Лузан. Вони ж виконали деякі клавішні партії.

За словами засновника AndrosLand Олега Андроса, матеріал платівки стилістично тяжіє до класичного готичного року з елементами синтпопу. «Деякі композиції диску трагічні, а деякі навіть життєствердні, як от балада про жагучі почуття до відьми, або притча про Пігмаліона і Галатею, закоханість яких є символом протесту проти загрубілого соціуму. Звучання певної частини музичного матеріалу навмисно перебуває поза сучасними трендами – ми не женемося за модним звуком. Наша концепція – гра із символами та смислами з різних часів, у дусі епохи постмодерну. Єднає учасників гурту самоіронія і небайдуже та водночас критичне ставлення до процесів у соціумі», – розповідає музикант.

Додамо, що виданий на лейблі Tenebris Records альбом «Прості чари», музиканти AndrosLand планують презентувати наживо столичним поціновувачам жанру вже у поточному місяці, тож слідкуйте за анонсами.

Придбати


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *