Андрій Клименко – Було вже пізно мальвам
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Андрій Клименко – Було вже пізно мальвам (Кліп)

Друзі, маємо нагоду познайомити вас із сольним проектом вокаліста гурту «Теорія Простору» Андрія Клименка, у рамках якого нещодавно було презентовано дебютну відеороботу «Було вже пізно мальвам». В основу свіжого відео і пісні покладено вірші Миколи Вінграновського, а від одного з рядків («І маємо: ось тут глибоко, а тут ось мілко поміж нас..») навіть відштовхується основна ідея кліпу.

«Мій сольний проект – це багаж із пісень та віршів, які я довго не наважувався показувати і які не є форматом для «Теорії Простору». Зрештою, я подумав, що варто представити їх на осуд слухачам, і їм вирішувати жити цим пісням на концертних майданчиках чи далі в мене на кухні. «Було вже пізно мальвам» – це пісня на слова Миколи Вінграновського, чия поезія зазвичай буквально проситься на мелодію. Я випадково дізнався, що недалеко від Переяслава-Хмельницького на околиці села Циблі є зруйнована церква, яка після створення Канівського водосховища опинилась на острові, а довколишні місця були затоплені. Кращої локації годі було знайти для цієї пісні. Зруйнований храм, куди ще півстоліття тому люди приходили у відчаї, радості і який слугував символом їхньої віри, став нікому не потрібний, оточений водою. Він стоїть на острові із власних руїн і коли вона зруйнує його стіни – лише питання часу. Так само ліричний герой передчуває неминучу пустку і руїну всередині себе, спричинену неминучою розлукою», – розповів «Нотаткам» Андрій Клименко.

Саме такі мінорні та трагічні емоції прагнув передати у своїй роботі «Було вже пізно мальвам» Андрій Клименко спільно із оператором Денисом Конончуком. До речі, нещодавно Андрій оголосив про початок свого сольного туру та оприлюднив дати проведення першої частини його виступів. Ще більше інформації про майбутні виступи артиста та інші новини від нього шукайте на сторінках соціальних мереж.

Андрій Клименко – Було вже пізно мальвам

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *