Андрій Клименко – 22
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Андрій Клименко – 22 (Кліп)

Продовжуємо знайомити вас із новинками сучасної української музики, присвяченими сьогоднішній річниці Революції гідності. Наразі пропонуємо до вашої уваги свіжий кліп вокаліста гурту «Теорія Простору» Андрія Клименко, відзнятий на пісню «Двадцять два», що написана у рамках репертуару його сольного проекту.

«Пісня «Двадцять два» з’явилася після перших вбивств на Майдані. Зокрема, коли раптово на стало Сергія Нігояна та Михайла Жизнєвського. Саме звідси походять рядки «ти знайшов себе на карті, де твоє серцебиття». Адже Сергій був вірменином, а Михайло – білорусом. Ролик до цієї пісні складається із відеохроніки Майдану, та мого виконання композиції у дзвіниці церкви. Ця локація стала символом духовної складової боротьби, символом гідності і свободи, які виявилися сильніші грубої сили», – розповів нашому сайту Андрій Клименко.

Незабаром ми ще ближче познайомимо вас зі сольними напрацюваннями Андрія у вигляді дебютного альбому «На третьому поверсі», а поки що інформуємо про початок концертного туру на його підтримку. Станом на сьогоднішній день, у рамках турне заплановано виступи у 10 містах України, серед яких: Луцьк (02.12), Борислав (03.12), Дрогобич (04.12), Львів (06.12), Ужгород (09.12), Мукачево (10.12), Івано-Франківськ (11.12), Хмельницький (16.12), Тернопіль (17.12) та Чернівці (18.12).

Андрій Клименко – 22

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *