Андрій Хливнюк і Джамала – Злива
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Андрій Хливнюк і Джамала – Злива (Кліп)

Відомі українські музиканти Андрій Хливнюк, Джамала та Дмитро Шуров оприлюднили свою нову спільну роботу, присвячену річниці Революції гідності. Адже саме 21 листопада минулого року перші невдоволені владою люди почали збиратись біля стели Незалежності на столичному Майдані задля публічного висловлення обурення політикою тодішніх керівників держави. Саме цей день поклав початок новітній українській революції, яку назавжди закарбовано на сторінках української історії і яку не забудуть ніколи.

«Що змінилось, лишилось що? Чи заради цього так мерзли всі? Є рука у моїй руці, є мета щоб були разом руки ці», – співають у своїй новій пісні «Злива» Джамала та Андрій Хливнюк з гурту Бумбокс, під акомпанемент музики, написаної українським композитором та виконавцем Дмитром Шуровим, також відомим як Pianoboy. Звісно, що не могли вони оминути увагою і ті події, які кривавою зливою накрили наші землі одразу після революції: «Що змінилось, лишилось що? Від новин підірвало дах… Брат на брата – найбільший жах. Ті брати тепер – я і ти».

Свіжу композицію було доповнено відеорядом кадрів подій Євромайдану, які у свій час облетіли чи не весь цивілізований світ. Для створення ролика було використано багато матеріалу, зокрема відео Телевізійної Служби Новин з каналу 1+1, журналісти якої постійно знаходились у найгарячіших локаціях Майдану та фільмували наживо зміни нашої країни.

Новий музичний ролик було напередодні презентовано широкому загалу на тематичному форумі у Мистецькому Арсеналі, присвяченому доленосним подіям минулого року.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Евгений Вензелюк says:

    Я не был на Майдане зимой.но я плакал посмотрев этот клип.ребята молодцы передав всю скорбь и печаль по погибшим.Слава Украине.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *