Андерсон – Щем
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Андерсон – Щем (Кліп)

Гурт «Андерсон» розповів меломанам про «Щем».

«Щем» – це коли тобі самотньо, але ти знаєш як стискати своє серце, щоб воно здригалося, знову й знову. Це оповідь про самотність людини, коли треба просто почати знову жити. Це вихід, який ти сам відкриваєш для себе. Це — віра у свої сили, які спроможні змінити себе.

Ми працювали над цією роботою понад рік. Нам важливо показати як головний герой Єгор крок за кроком йде до самого себе, щоб дійти до людей. Він і зараз усамітнений карантином живе у львівському гуртожитку, і далі гартуючи дух та приборкуючи тіло.

Ми вдячні кожному, хто доклав свої зусилля, аби «Щем» почули та побачили. Єгору, який погодився зніматися та відкритися. Лілі та Каті, які допомогли із пошуками героя для кліпу та забезпечили можливість зйомки», – коментують учасники гурту «Андерсон».

Цікаво, що у роботі над треком «Щем» взяв участь лідер гурту Omana Олексій Богомольний. «Сьогодні вийшла пісня і кліп на пісню Щем від братів The Anderson, в якій я долучився до вокалу і трішки покрутив-понажимав синтезатора. Безмежно радий, що однієї зими хлопці запросили мене у студію довірили приєднатися до творчого процесу», – пише він у Facebook.

Андерсон – Щем
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *