Андерсон - Серцебиття
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Андерсон – Серцебиття (Альбом)

Нещодавно в офіційний продаж надійшов новий, третій за ліком студійний альбом столичної альтернативної команди «Андерсон» під назвою «Серцебиття». Також свою нову платівку музиканти виклали для вільного прослуховування в Інтернеті. Тож якщо вам сподобається нова робота гурту, обов’язково підтримайте українських музикантів, придбавши свіжий реліз у сервісах iTunes чи Google Play.

Запис «Серцебиття» відбувався протягом останніх півтора роки на київській студії «Britrecords». Як розповіли музиканти, альбом вмістив у себе як абсолютно нові композиції, написані спеціально для нової платівки, так і пісні, які чекали на свій час з моменту презентації першого та другого студійника колективу. «Ми почали писати «Серцебиття» в одній країні, а закінчили вже зовсім в іншій, зміненій. Почали писати у мирний період, а закінчили у часи війни. Більша частина текстів була написана ще до початку новітніх історичних подій. І тому слухачу буде ще цікавіше співставити їх з сьогоднішньою реальністю», – розповіли учасники гурту «Андерсон» у своєму інтерв’ю для нашого сайту, ознайомитись з яким ви можете за наступним посиланням.

За словами музикантів, під час роботи над альбомом, для них було вкрай важливо витримати єдину сюжетну лінію, зробити його цілісним та схожим на одну історію-розповідь. «Можливо, ми занадто прискіпливо підходимо до якості звуку, аранжування та балансу інструментів, але зупинити себе та зробити інакше ми просто не можемо», – додали вони. Такий підхід до роботи та увага до найменших деталей «Серцебиття» пояснюють чималу кількість витраченого на його створення часу.

Окрім ліцензійного електронного контенту, новий альбом гурту «Андерсон» можна буде придбати на фізичному компакті, отримавши від музикантів окрім самого CD, ще й додаткові приємні сюрпризи.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

 1. Ivan says:

  Дуже приємно, що альбом нарешті вийшов, і це дуже чудово. Однак всіх сподівань він не виправдав.
  Плюси: Пісні драйвові.
  Сподобалось, що мова пісень залишилась українською, на відміну від PINS, Скрудж, Syrtemasystem.
  Найбільше в музичному плані сподобались “Демократія”, “Кастінг”, “Я не беру в полон (Хоп!)”, “Вони побігли”, “Ніхто не втече”, кінець пісні “Війна”, “Невже?”
  Мінуси:
  Музикально матеріал пісень здався трохи одноманітним і переобтяжений низкочастотними звуками на шкоду високим, принаймні у порівнянні з попереднім альбомом.
  Категорично зіпсував настрій антидемократизм в пісні “Демократія”(

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *