Андерсон – Роботи
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Андерсон – Роботи (Відео)

Гурт «Андерсон» видав у світ нову пісню «Роботи» та кліп на неї, які стали справжньою декларацією позиції команди стосовно нової промислової революції, роботономіки та війни майбутнього. Автором відео до свіжого треку виступив вокаліст колективу Руслан Кириленко – він відібрав відео про сучасний розвиток робототехніки та штучного інтелекту. За словами автора, ідея цього ролика полягає у тому, щоб показати досягнення ШІ (штучного інтелекту, – прим.) та робототехніки, а також загрозу їх безконтрольного розповсюдження.

«Пісня народилася під акустичну гітару. Потім я придбав вокодер і вирішив використати його звук для цієї мелодії. Ну а далі народилася ідея роботизований звук вокодера використати як голос робота. При цьому робот мав промовляти до людей. Повна назва пісні — «Повстання проти роботів». Пісня ніби про час, коли роботи починають поневолювати людей, ті повстали, а роботи їм кажуть про відсутність у цьому будь-якого сенсу. Сам текст ніби створений роботом: короткі речення, не такі суміщення слів. Текст повторюється кілька разів, ніби робот повторює одну й ту саму інформацію, але з новою синтезованою інтонацією», – прокоментував для читачів «Нотаток» новинку фронтмен гурту Anderson Руслан Кириленко.

«Мастеринг запису «Роботів» ми зробили із використанням машинного навчання. Нам сподобалася ідея LANDR та якість обробленої пісні. Це перспективна технологія, яка допомагає музикантам та слухачам знайти один одного», — додав барабанщик Міша.

Варто також зазначити, що окрім Руслана Кириленко (вокал, вокодер, гітара), Михайла Савенкова (гітара, бас), та Михайла Плахова (барабани), у записі треку «Роботи» взяв участь Олексій Богомольний (гурт OMANA) у якості клавішника. Запис пісні здійснено у Дмитра Остроушка на Happy Records Studio.

Андерсон – Роботи

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *