Андерсон – Нова українська готика
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Андерсон – Нова українська готика (EP)

Пісні, яким віриш, пісні, до яких прислухаєшся, пісні, які западають глибоко – все це про новий EP-реліз «Нова українська готика» від альтернативного гурту Anderson, який майже непомітно для широкого загалу розчинився в бурхливому інформаційному потоці вітчизняного медіа простору. А дарма, цей музичний матеріал вже точно вартує бути почутим! Той факт, що всі три композиції даного умовно «готичного» релізу у тому чи іншому ступені зачіпають тему війни, у жодному разі не має насторожувати потенційного слухача. Звісно, скільки вже пісень було видано українськими виконавцями на цю тематику, скільки з них відверто не відповідали загальноприйнятим стандартам якості, скільки з них використовувалися як інструменти апелювання до болючих тем суспільства? Але подібні тези у жодному разі не можна застосувати до хлопців з команди «Андерсон», адже весь матеріал їхнього нового релізу було фактично пропущено крізь себе: діяльність команди була на певний час призупинена через мобілізацію до ЗСУ вокаліста Руслана, і от, наразі, музиканти готові розповісти усім своє бачення гібридного явища, яке вони кличуть «невійною».

Чому саме готика фігурує у назві? У першу чергу, напевно, навіть не через стилістичні особливості (які, до речі, також присутні), а через загальну мінорну атмосферу, здебільшого тужливу лірику, насичену інформативну лінію композицій та манерність її подачі.

«Ми називаємо міні-альбом «Нова українська готика» новим етапом нашої творчості – у ньому ми стали звучати більш щільніше, композиції стали довшими та, місцями, складнішими, але, при всьому цьому, ми намагалися зробити нашу музику зрозумілішою. В основу кожного треку покладено реальну історію. Наприклад, перша пісня під назвою «Сповідь» – це одна з історій випадково зустрітого мною воїна. Я намагався у ній розказати те, як саме почув та зрозумів його слова, його відверту сповідь. Щодо наступної композиції «Невійна», то її назва пишеться разом не випадково, адже це є евфемізм до того стану, в якому перебуває наша держава. Бо ніхто насправді не оголошував війну, не мав для цього сміливості або достатньої кількості раціональних доводів… І все наше суспільство знаходиться у цьому незрозумілому прикордонному стані «невійни», про який ми прагнули розповісти у пісні. Заключний трек «Тримай» є закликом для об’єднання, до взаємної підтримки та допомоги. Він став символічною позитивною крапкою даної роботи», – каже лідер гурту Руслан Кириленко.

Зазначимо, що наразі для гурту пріоритетною є саме студійна та репетиційна робота, тому вже найближчим часом хлопці планують завітати на студію задля запису декількох наступних нових пісень. Все це, звісно, є не дешевою забавкою, тому саме ви можете підтримати команду, офіційно придбавши EP «Нова українська готика» на міжнародних медіаресурсах за нищевказаними посиланнями.

Українська музика: Андерсон – Нова українська готика

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Слухач says:

    Епішка крута дуже, як на мене! А де можна тексти з неї знайти?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *