Андерсон – Демократія
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Андерсон – Демократія (451-1 за Фаренгейтом) (Сингл)

Київський альтернативний рок-гурт «Андерсон», який зовсім скоро готується представити широкому загалу свій третій повноформатний альбом, нещодавно виклав у мережу свіжий сингл під назвою «Демократія (451-1 за Фаренгейтом)». Композиція стала третім оприлюдненим треком з майбутнього релізу, слідом за піснями «Ніхто не втече» та live-версії «На межі», які музиканти «Андерсон» презентували дещо раніше.
Нова композиція має яскраво виражене соціальне спрямування та була приурочена до недільних парламентських виборів. «У ній ви дізнаєтеся наше ставлення до сплюндрованої та спорожненої української демократії та тих, хто під різними гаслами пре до влади», – пояснили в анотації до треку музиканти.
«Це буде агресивний, нервовий та емоційний набір для ваших плеєрів. У музиці та текстах ми розкажемо вам про незламний дух людини, про її природній потяг до внутрішньої та зовнішньої свободи. Це буде найекспресивніший наш альбом! – Розповідають про свій новий альбом учасники гурту «Андерсон». – Наш гурт йшов до цього результату довгі півтора роки. Ми починали запис в одній Україні, а закінчили у зовсім іншій. Тексти, які були написані ще до новітніх історичних подій, втілювалися просто на наших очах».
Наразі музиканти завершують останні підготування до видання альбому, тож не пропустіть його інтернет-презентацію на сторінці офіційної спільноти «Андерсон» ВКонтакті. А зовсім скоро читайте на нашому сайті інтерв’ю з колективом, у якому вони розкажуть всі деталі й цікавинки майбутнього релізу.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/173595353″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=true&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *