Анатолій Рапс та Марина Одольська
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Анатолій Рапс та Марина Одольська – Вона з Донецька, а він хлопець із Стрия (Кліп)

Знайомтеся, – Анатолій Рапс – заможний представник американської діаспори українців, який після падіння Віталі Козловського вирішив зайняти пусту нішу головного секс-символу сучасного українського шоу-бізу. Разом з тим Анатолій Рапс – це новий образ відомого співака, шоумена та письменника Антіна Мухарського, також знаного в іпостасі лагідного і суворого українізатора Ореста Лютого.

Отже, згідно історії, пан Рапс, зробивши статки на експорті й імпорті рапсових культур, вирішив спробувати себе у ролі музичного альфа-самця, даруючи слухачам українізовані й стилістично адаптовані до сьогоденних музичних реалій відомі романтичні балади. Поговорюють, що нещодавно Анатолій почав також писати власні тексти пісень і вже готує свою чуттєву авторську програму спільно з шоу-балетом «Вітерець», який ви можете пам’ятати з анархо-телепрограми «Зелена Лампа».

Перший оприлюднений кліп Анатолія Рапса, створений спільно із відомою українською співачкою Мариною Одольською, вже доступний для перегляду всім бажаючим. В основу пісні під назвою «Вона з Донецька, а він хлопець із Стрия» покладено відомий хіт Summer Wine авторства американської співачки, акторки та дочки Френка Сінатри – Ненсі. За чутками, вона особисто благословила пана Рапса на виконання своєї композиції, адже вважала його версію більш досконалою та інтимнішою.

Теґи: Антін Мухарський, Орест Лютий, Анатолій Рапс

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *