Анастасія Приходько – Тримай
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Анастасія Приходько – Тримай (Кліп)

Відома співачка Анастасія Приходько нещодавно оголосила про перехід у жанр сучасної рок-музики та формування повноцінного живого колективу музикантів для наступних концертних шоу. Звісно, у своєму новому кліпі «Тримай», виконавиця не постала в образі ще одного монстру з гурту Lordi, проте використання живих інструментів у музиці не помітити важко.

Режисерами нового кліпу Анастасії виступив тандем спеціалістів – Дмитро Маніфест та Дмитро Шмурак, за задумом яких, музична стрічка переповідає глядачу історію про романтичні відносини пари. З самого початку у їхніх стосунках начебто все добре, але з плином часу проблеми стають дедалі помітнішими, що у кліпі «Тримай» символічно передано за допомогою образу дівчини-ляльки: тепер її треба підзаводити ключем все частіше, що швидко набридає і хлопцю, і самій дівчині. У результаті чого, зневірившись у подібних відносинах, дівчина-лялька викидає у відчинене вікно свій ключ.

«Так, і така сторінка мала місце у моєму житті. Пісня «Тримай» є дійсно особливою для мене, вона про моє особисте життя, я чудово пам’ятаю, що писала її без жодного музичного інструмента, під стукіт звичайного олівця. Запрошую всіх подивитись, послухати і приєднатися до вистражданої у всіх сенсах історії та щиро дякую усім, хто повірить у неї», – пише у соціальних мережах Анастасія Приходько.

Додамо, що цього року співачка відзначить десяту річницю своєї музичної діяльності, тому наразі Анастасія Приходько із музикантами свого гурту активно працюють на студії звукозапису для того, щоб встигнути презентувати до ювілею новий повноформатний альбом.

Українська музика: Анастасія Приходько – Тримай

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *