Герої не вмирають
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Анастасія Приходько та Микита Рубченко – Герої не вмирають (Кліп)

До вашої уваги новий кліп української співачки Анастасії Приходько, створений спільно із гітаристом-віртуозом Микитою Рубченко, який став відомим завдяки виконанню рок-версії державного гімну України. Патріотична рок-композиція «Герої не вмирають» присвячується всім українським героям, які віддали за нашу країну найцінніше, що в них було – власне життя.

«Це одна з найважливіших і знакових робіт для мене. Я дуже рада, що цю подію розділила з найближчими. Вдячна всій команді, яка працювала над даним проектом. Я хочу, щоб ця пісня зберегла пам’ять про наших українських героїв і дала нам всім надію!» – зазначила Анастасія Приходько.

Співачка познайомилась з Микитою Рубченко під час одного з благодійних концертів, на якому вони і вирішили спробувати попрацювати спільно. Спеціально для запису пісні «Герої не вмирають», Микита навіть власноруч створив унікальну дванадцятиструнну акустичну гітару. Авторство слів та музики зазначеної композиції належить Ігору Шаврову, а завдяки Микиті вона отримала нове потужно-рокове звучання. Саме він виступив у ролі саунд-продюсера нової музичної роботи.

У кліпі Анастасія постає в образі берегині, а використані сніг та полум’я відносять глядача до всесвітньовідомих революційних подій новітньої історії України. Окрім того у ролику використані кадри з солдатами та «Беркутом». Також в анотації зазначається, що відео було створено за підтримки громадської організації «Товариство учасників руху».

Нагадаємо, що Настя Приходько активно підтримує наших солдатів у зоні АТО, при чому як творчо, так і матеріально. Також, співачка нещодавно відмовилася від усіх російських музичних нагород, а тих українських виконавців, які все ж таки прийняли відзнаки з боку військового агресора, вона публічно осудила.

Українська музика: Герої не вмирають

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *