Anakard – Демони
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Anakard – Демони (Альбом)

Всього лише три сингли – і «Демони» вже тут. Саме стільки пісень зі своєї дебютної платівки учасники столичної експериментальної synthpop формації Anakard оприлюднили у мережі до моменту презентації самого десятитрекового лонг-плею під назвою «Демони». За словами авторів, їхній повноформатний первісток став справжньою гримучою сумішшю різних музичних напрямків, зокрема у ньому можна зустріти різні елементи музики 80-90 років, фрагменти r`n`b та хіп-хопу, а також деталі звучання інді-року.

Так склалося, що вокалістка команди Маргарита Гонтар певний час мешкала у Лондоні, і саме звідти вона привезла на батьківщину початкову ідею та концепцію майбутнього альбому «Демони». У соціальних мережах дівчина зазначала, що згадану нами платівку не варто сприймати у якості її музичного монологу, навпаки, вона є закликом до початку діалогу зі слухачем і не в останню чергу через це її пісенний матеріал виконано українською мовою. Ще одне підтвердження слів співачки – спосіб поширення музичного контенту, який є доступним для вільного завантаження та ознайомлення усім охочим меломанам. «Це щоб потім танцювати, де захочеться, так, наче ніхто не бачить», – уточнюють музиканти.

«Ми це зробили! Ловіть наш перший альбом «Демони», над яким ми працювали останні півтора роки, і це, напевно, дійсно перша річ, яка для мене надзвичайно багато означає. Саунд-продюсування, зведення та мастеринг – Олексій Лебєдєв та Антон Ілларіонович (Sound Garage Recording Studio). Якби не ви, у нас би точно все так круто не вийшло би», – зазначає фронтвумен Anakard.

У прес-релізі йдеться, що «Демони» – це занурення у десять різних станів, які люди зазвичай ховають чи від яких свідомо тікають, тому мерщій слухайте, занурюйтесь та, за бажання, підійміть на прийдешні вихідні старо-новорічний келих на знак подяки музикантам.

Українська музика: Anakard – Демони

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *