ANAEL - Маки
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ANAEL – Маки (Кліп)

Історія, яка близька тисячам родин: співачка ANAEL презентувала свою дебютну пісню «Маки» у супроводі офіційного кліпу. Режисером відео виступив Георгій Дергачов.

ANAEL: «Сьогодні день прем’єри моєї авторської пісні «Маки». Це пісня всіх жінок, які чекають своїх героїв додому живими, пісня про всепереможну віру, пісня-оберіг. Кожен знайде для себе в пісні свiй сенс! Це молитва за мир, єдність та процвітання нашої країни. Я вірю, що через музику ми здатні об’єднатися, надихати один одного та змінювати світ навколо.

Сюжет кліпу життєвий: про справжніх героїв нашого часу та про біль, який відчувають мільйони людей. Пісня та кліп «Маки» про те, як тисячі сімей чекають на своїх чоловіків-захисників, моляться за них, щоб вони повернулися живими.

ANAEL - Маки

Я до кінця не можу повірити, що вдалось реалізувати мій сон. Зняти кліп на пісню, яку я написала і вже зараз це може побачити широка аудиторія!

Вірю, що музика об’єднує нас, надихає та дарує нам незабутні емоції, де кожна нота, кожне слово проникає у серце і розповідає важливу історію. Запрошую вас переглянути повний кліп на моєму YouTube-каналі та слухати «Маки» на всіх музичних платформах. Поділіться своїми враженнями та відгуками у коментарях! Ваша підтримка надзвичайно важлива для мене».

Додамо, що разом із прем’єрою згаданої роботи, виконавиця одразу ж анонсувала її наступницю – пісню і кліп «Сплячі», які мають з’явитися у мережі вже зовсім скоро. Слідкуйте за новинами!

ANAEL – Маки
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *