alyona alyona, Юлія Саніна, ONUKA, Артем Пивоваров – Твій день
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

alyona alyona, Юлія Саніна, ONUKA, Артем Пивоваров – Твій день (Кліп)

Alyona alyona, Юлія Саніна, ONUKA та Артем Пивоваров презентували спільний кліп до пісні «Твій день», що стала саундтреком комедійної стрічки «Найкращі вихідні».

Слова композиції написали alyona alyona та Артем Пивоваров, музику створив Євген Філатов (він же The Maneken), який до того ж став композитором згаданого кінофільму.

У кліпі режисер фільму Влад Климчук приділив багато уваги кольоровому світлу – воно змінюється відповідно до партії кожного співака і передає ідею фільму про чотири історії його героїв. За словами режисера, пісня «Твій день» має всі шанси стати офіційним саундтреком усіх вечірок 2022 року.

«Ми об’єднали чотири різні стихії, чотири різних стилі. Кожен відповідав за свою частинку, і якщо говорити про саунд-продакшн – Євген створював музику, але під час цього процесу ми всі разом були на зв’язку, постійно спілкувалися в чаті, у кожного була можливість висловити свою думку, дати якісь поради. Ми прислуховувалися один до одного», – розповів Артем Пивоваров.

«Мені, протягом всіх років творчої роботи, часто хотілося зробити колаборацію і з Альоною, і з Онукою, і з Артемом. Це випливало у думках, але все ніяк не доходили руки, не було потрібної ідеї. І тут все склалося так, що ми взагалі всі вчотирьох взялися до роботи. Просто комбо!» – додає Юлія Саніна.

Зауважимо, що прем’єру фільму заплановано на 2 лютого 2022 року.

alyona alyona, Юлія Саніна, ONUKA, Артем Пивоваров – Твій день

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *