alyona alyona – Завтра
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

alyona alyona – Завтра (Кліп)

З виходом кліпу «Залишаю свiй дiм» alyona alyona вперше відкрила для себе жанр мок’юментарі. Захопленому глядачеві залишалося гадати: де закінчується її легенда і починається реальне життя? Тоді вона дійсно переїхала до Києва з Баришівки і розпочала новий етап в житті, кульмінацією якого став солд-аут (і повний розрив!) на першому сольному концерті в Зеленому Театрі.

Прийнято вважати, що всі цікаві сюжети закінчуються після хеппі-енду. Але «хеппі-енд» Олени там, в Зеленому Театрі став лише відправною точкою для нової глави, в якій вона більше не пише свою особисту історію. Вона пише історію всього українського хіп-хопу.

Переможець міжнародної премії The Anchor, один з найперспективніших артистів Європи за версією The New York Times, спеціальний гість від України на Бієнале у Венеції, відкриття фестивалю Sziget в Угорщині. Цього літа популярність alyona alyona вийшла далеко за межі рідної країни. Тепер її життя схоже на мрію будь-якого музиканта – літаки, готелі, фестивалі і нові країни.

Про це співає і це показує alyona alyona в новому відео до синглу, що ймовірно увійде вже в другій її альбом. «Завтра» – вже 11 кліп за рік існування артиста. У кадрі бек-МС Еліна Паніка, гуру скретча Коля Ekspert, репер Noize MC, ONUKA і суперзірка британського грайма. Останній з’являється в кінці відео. Після перегляду двох кліпів Олени Скепта робить висновок: «She has a sick flow!».

Але що буде завтра, запитаєте ви? Шукайте пек-шот в самому відео! Разом з релізом нового кліпу alyona alyona анонсує вже другий сольний концерт. 6 грудня о HC Hall. Квитки в продажу!

alyona alyona – Завтра
Кивтки
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Oksana Tselynko says:

    Як же я радію, що за цим успіхом стоїть справжня, добра, проста дівчина, яка просто вірить в себе, а не проплачений проект або безголоса дитина багатих батьків .я так щиро радію за тебе Аlyona!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *