alyona alyona - За нами буде Перемога
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

alyona alyona – За нами буде Перемога (Сингл)

На числені прохання українських прихильників, alyona alyona випустила аудіоверсію треку “За нами буде Перемога” на стрімінгових платформах.

28-го квітня 2022-го року, на 64-й день повномасштабної війни в Україні, alyona alyona виклала на своїй сторінці в інстаграм відео-пост, в якому кулеметною читкою пройшлася по мілітаристській повістці дня та озвучила все, що думає про НЕлюдей-агресорів з країни-агресора. Це була пісня “За нами буде Перемога”, яку реперка написала ще раніше, одного вечору в Баришівці, під час безперервної 4-денної комендантської години.

Слова треку як кулі розлетілися поміж наших людей, вбиваючи двомісячні страх і втому, і даруючи натомість нові сили та віру у беззаперечну Перемогу України.

«Це ніякий не супер-сингл, і я навіть не знаю, чи треба приділяти йому таку увагу, робити прес-релізи, і так інше. Все просто. За постійними проханнями людей, які багатотисячною аудиторією переглянули цей трек в тік-тоці, і просили мене дуже опублікувати його на майданчиках, я його публікую, слухайте, качайтеся, і швидкої нам всім перемоги!»

Відсьогодні “За нами буде Перемога” на топових стрімінгових сервісах: AppleMusic, GooglePlay, Spotify, YouTube Music та інших.

alyona alyona – За нами буде Перемога

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *