alyona alyona & WDR Funkhausorchester - Коли ховають молодих
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

alyona alyona & WDR Funkhausorchester – Коли ховають молодих (Відео)

alyona alyona стала першою українською виконавицею, яку запросили до участі в проєкті COSMO Machiavelli Sessions.

alyona alyona & WDR Funkhausorchester - Коли ховають молодих

У межах проєкту COSMO Machiavelli Sessions, який є частиною подкасту Machiavelli про реп та політику, вийшло відео на пісню «Коли ховають молодих» у виконанні alyona alyona під акомпонемент живого оркестру.

«Сесії Макіавеллі» — політично-реперський проєкт. Його учасники — виконавці з усього світу, чий голос висвітлює значущі соціально-політичні зміни в суспільстві. За задумом, артисти виконують свої пісні з важливим підтекстом у супроводі оркестру. Рік тому на YouTube каналі COSMO Machiavelli Sessions вийшло відео за участі Jorja Smith.

Третій сезон проєкту, до якого долучилася і alyona alyona, був записаний у Klaus-von-Bismarck-Saal Westdeutscher Rundfunk у Кельні, у вересні 2022 року, разом із оркестром WDR Rundfunkorchester Köln.

«Коли ховають молодих» — пісня, яка стала частиною музичного мистецького проєкту «Так працює пам’ять», ініційованого журналістом та громадським діячем Русланом Горовим. Виконавиця написала її у 2020 році і, так само як і сотні інших українських виконавців, присвятила пам’яті 15-річного Данила Дідика та всім, хто віддав своє життя в боротьбі за незалежність України, починаючи з 2014 року.

«Я завжди радію кожній можливості показати українську музику для європейської спільноти і говорити про щось важливе.

Ми обговорювали з COSMO Machiavelli Sessions декілька пісень, але вони обрали саме цю, оскільки розділяють біль втрати українських людей і також намагаються сприяти тому, щоб Європа всіляко допомагала Україні боротися, звільнювати свої землі від загарбника.

Це не новий мій трек, але в такому звучанні кожен буде чути його вперше. Послухайте “Коли ховають молодих” і пригадайте тих, кого вже немає з нами, тих, хто поклав життя заради волі, свободи і миру в Україні, починаючи з 2014 року», — ділиться подробицями alyona alyona та закликає згадати тих, хто поклав своє життя за нашу спільну перемогу.

alyona alyona & WDR Funkhausorchester – Коли ховають молодих

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *