alyona alyona - Викину 2
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

alyona alyona – Викину 2 (Відео)

alyona alyona переосмислила стару пісню та запустила флешмоб із відмови від російського.

Здавалося би, 24 лютого мало би покласти край усьому російському в українському повсякденні. Але в наших містах досі стоять пам’ятники Пушкіну та Катерині ІІ, а дехто й досі вважає, що в російській музиці немає нічого поганого. Над цим закликає подумати alyona alyona у оновленій пісні «Викину 2».

Трек «Викину» з’явився на дебютному альбомі реперки, «Пушка». Тоді він розповідав про емоційний баласт, який заважає жити й рухатися далі. У кожного індивідуальний багаж, що заважає жити, але у всіх українців у ньому є дещо спільне.

Часи змінюються і alyona alyona уже давно готувала до прем’єри переосмислену версію пісні на фоні актуальних подій війни. Але 10 жовтня, коли Київ знову потрапив під масові російські обстріли, виклала без зайвих пояснень тизер пісні в інстаграмі.

«Сьогодні, якщо поритися всередині себе, то можна знайти ще дещо, чого варто було би позбутися. Чого саме — вирішувати кожному. Але я впевнена, що все воно має стосуватися країни, яка роками нав’язувала своє як істинне. Уже минуло достатньо часу, аби це усвідомити, вивчити питання мови та культури й почати рух у напрямі очищення. Постійні щоденні обстріли — додатковий стимул».

Окрім тексту, змінився й настрій пісні. На місці чіпкого біта з’явилася агресивна електроніка, яка лише підсилює сенс пісні — адже скільки можна толерувати присутність держави-терориста в українському інфопросторі? Оновленням музики займався Vovking, це перша колаборація артистки з діджеєм.

Ще до офіційного релізу пісня «залетіла» в тіктоці на 1,2 мільйона переглядів. Юзери знімають під звук відео про власну відмову від російського контенту та кажуть, що відмовитися від російського — обов’язок кожного українця.

Разом із піснею alyona alyona презентувала відео, зняте під час поїздки «Карпатським трамваєм» у Вигоді на Франківщині разом із хлопцями з Калуша.

Від початку повномасштабної фази російсько-української війни артистка активно працює на культурному фронті. alyona alyona збирає кошти на підтримку України на концертах у Європі та незабаром відправиться в тур до США разом із Jerry Heil, з якою активно колаборувала останнім часом та навіть випустила ЕР «Dai Boh», куди запросила розповідати про українську культуру артистів із різних куточків Європи.

alyona alyona – Викину 2

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *