alyona alyona – Велика й смішна
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

alyona alyona – Велика й смішна (Кліп)

Alyona alyona повертається у вітчизняний медіа-простір з новим відео на трек «Велика й смішна». Оскільки нових кліпів alyona alyona багато не буває, пропонуємо вам подивитися вже восьме відео нової зірки українського хіп-хопу за мотивами її дебютного альбому «Пушка». За традицією, режисером відео став київський реп-виконавець і кліпмейкер DELTA ARTHUR.

Для автобіографічного синглу «Велика й смiшна» він використовував оригінальну технологію захоплення руху. Світ за спиною alyona крутиться під стать рядкам з куплета «закрутила колiя …». Один одного змінюють кадри і сцени з життя. Баскетбольний майданчик, балетний зал, рідне село, полки супермаркету. Кітч, ґлітч і буйство постмодерну.

Варто нагадати, що альбом «Пушка» вийшов в квітні 2019 року. До платівки увійшли вже відомі хіти «Рибки», «Голови», «Вiдчіняй», «Падло», а концертне шоу на її підтримку з успіхом пройшло у Зеленому театрі в Києві. Додамо, що американський New York Times включив українку до переліку топ-15 fresh-артистів Європи. Найближчим часом alyona alyona виступить на фестивалі Sziget в Будапешті.

alyona alyona – Велика й смішна
Придбати альбом
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *