alyona alyona – В хатi МА
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

alyona alyona – В хаті МА (EP)

Вперше в своїй кар’єрі alyona alyona представляє не відео, а просто порцію нової музики. Здається, в її особистому світі настав час, щоб розібратися в самій собі — переосмислити все те безумство і феноменальну інерцію хайпа, що всього за рік вивела її з виховательки в дитячому садочку в селі Баришівка в «відкриття європейської сцени» на німецькому фестивалі Reeperbahn.

Новий міні-альбом з даоською назвою «В хаті МА» починається з особистого одкровення. Її головний страх сьогодні — «не перегоріти». Альона повторює це раз по раз, і ти розумієш — статус зірки не позбавив її головного — безпосередності і прямоти. Вона так само читає рівно про те, чим живе, і про що думає.

«Це літо було особливим для мене. Я відкрила безліч нових країн і фестивалів — як в Україні, так і за її межами. У проміжках між перельотами я іноді писала. Ідеї, спостереження, враження від спілкування з земляками», — каже Альона і зізнається, що режим запису нового міні-альбому був повним хаосом. «Я не очікувала, що на мене обрушиться стільки зайнятості. У наступному році я планую підійти до написання другого альбому більш концептуально».

І цього не варто приховувати. «В хаті МА» — дійсно скоріше збірник нових треків або навіть мікстейп. Тут є місце вільним експериментам на кшталт «Сіє Віє», де продакшн-команда реперки міксує британський герідж з українським фольклором. А закриває альбом пісня «Казка» — зворушлива балада під гітару і «все життя в чотирьох рядках» — абсолютна поетична удача Альони для шанувальників філософської грані її творчості в дусі треку «Голови».

У новий реліз також увійшли вже відомі сингли «Завтра» і недавній «Мамин суп» — історія кохання батьків до дітей, що дещо відійшла на другий план на тлі дивного психоделічного кліпу в стилі Девіда Лінча.

Реліз вже доступний для стрімінга і скачування в усіх магазинах.

alyona alyona – В хатi МА
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *