alyona alyona – Тихо діти сплять
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

alyona alyona – Тихо діти сплять (Кліп)

«Тихо діти сплять» – соціальний маніфест від alyona alyona. Перша і дуже емоційно сильна робота із майбутнього альбому, який був написаний на початку цього року на Балі. Острів послужив ідеальним місцем для зйомок такого ролика, адже він входить в 10-ку найбільш екологічно забруднених місць планети.

Це відверта історія про нинішню ситуацію в світі. Війни, екологічні катастрофи, голод і бідність, пандемія… «Ми всі прийшли в цей світ, щоб служити йому і робити його кращим. Але нині навіть те, що не потребує вдосконалення, ми нищимо, не думаючи про наслідки. Ера споживачів, бажаючих використовувати все навколо, щоб отримати кайф і спростити собі життя. Ми забули, що для справжнього щастя нам не треба так багато, що ні одне зовнішнє благо не замінить внутрішню порожнечу, забули про те, що всі земні ресурси не безкінечні.

Проте краще пізно, ніж ніколи. Не важливо, де ти живеш, який в тебе колір шкіри чи розріз очей, на якій мові ти розмовляєш і в кого ти віриш. Важливо те, що кожен чоловік і жінка можуть залишити для наступних поколінь, який показати приклад, що можуть зробити саме зараз, поки діти сплять», – коментує нову пісню сама аlyona аlyona.

Хіп-хоп виконавиця закликає людей терміново діяти, міняти відношення до навколишнього середовища та не ігнорувати те, що відбувається, «доки цей світ ще не зник». Адже усвідомлення – перший крок до позитивних змін.

Зокрема, режисер Антон Штука у відеороботі зміг показати, яким є світ сьогодні, з безкінечним необдуманим споживанням і як не цінується людське життя. «Тема екології та проблем, пов’язаних з життєдіяльністю людини, давно мене турбує. Як тільки почув трек, відразу зрозумів, що буде в кліпі. Дуже хотілося за допомогою певних смислових ланцюжків і образів достукатися до аудиторії і звернути увагу на актуальні проблеми, які набагато реальніші, ніж нам здається. У кліпі діти і дорослі міняються ролями. Діти як втілення чистоти, відкритості та усвідомленості, а дорослі як образ сліпоти, втоми і зашореності».

Бережіть природу та будьте свідомими. Все ще можна врятувати – головний меседж нового треку від аlyona аlyona.

alyona alyona – Тихо діти сплять

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *