alyona alyona – Сумно
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

alyona alyona – Сумно (Кліп)

Реп-виконавиця alyona alyona для зйомок у новому кліпі «Сумно» запросила побиту в поїзді «Маріуполь-Київ» журналістку Анастасію Лугову, яку на очах у її маленького сина намагався зґвалтувати неадекватний пасажир. Ця історія вразила всю країну. Це не залишила байдужою і Альону, яка записала соціальний трек, а героїнею відео зробила Настю.

Трек «Сумно» підіймає проблематику насильства стосовно жінок. За словами Анастасії, пісня Альони дуже припала їй до душі, адже слова композиції нагадали дівчині її власні думки, коли вона лежала у лікарні. Настя закликала усіх не мовчати про насильство, не соромитися цієї теми і ніколи нічого не боятися.

Alyona alyona у свою чергу зазначила, що чимало людей, які зверталися до соціальних служб, початково боялися розповідати про фізичну розправу над собою. Тому вона закликала кожну особу, яка пережила насилля або стала свідком цього, не мовчати.

Окрім того, разом із прем’єрою кліпу «Сумно», у соціальних мережах було започатковано флешмоб, який закликає писати про власні подібні історії, застосовуючи хештеги #Сумнотак та #Немовчипронасилля. Якщо ж ви поки не готові виносити свої життєві епізоди на загал, завжди можна анонімно звернутися до спеціальних служб. Зокрема це гаряча лінія з попередження домашнього насильства: 116 123 (для мобільних); 0 800 500 335 (для стаціонарних); та національна дитяча «гаряча лінія»: 116 111 (для мобільних); 0 800 500 225 (для стаціонарних).

alyona alyona – Сумно
Deezer
Apple Music
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Cat says:

    Настя Лугова молодець, що змогла поділитися своєю історією з усіма. alyona alyona молодець, що підібрала слова для того, щоб передати емоції і сенс посилу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *