alyona alyona & друзі – Стержень
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

alyona alyona & друзі – Стержень (Кліп)

Український реп зарано хоронити – тому підтвердження новий фіт від крутих виконавців: alyona alyona, KALUSH, OTOY, Білий Бо, Шершень, DYKTOR та Дядя Вова об’єдналися заради створення спільного хіта «Стержень».

Одна із цілей творчості alyona alyona – розвивати український реп. Саме тому декілька крутих реперів зібралися для того, щоб підняти чергову важливу тему в новій пісні. «Зібрала українських реперів почитати про внутрішній стержень. Свято вірю, що він є в кожному з нас», – каже alyona alyona.

«Стержень» – пісня про те, що тільки ті люди, у яких присутня внутрішня сила, мають можливість лишатися «трушними», не боятися бути собою. Трек покликаний нагадати, що ніколи не варто обезцінювати свою індивідуальність.

«Мені здається, що в Україні надто багато людей навіть не підозрюють, який величезний стержень в собі вони мають. Про це хочеться говорити і говорити! Взагалі, тему «Бути собою» та «Залишатися тру» підняли Sprite. І круто, що у нас з ними схоже світобачення, адже бути справжнім, бути собою і залишатися тру – запорука людей зі стержнем всередині», – коментує новий сингл alyona alyona.

Кліп «Стержень» знімали продакшн команди Win Win production та VIBES PRODUCTION.

Знімальні команди допомогли яскраво розкрити тему треку та розповіли цією відео-роботою наступне: з такими крутими молодими виконавцями український реп є і буде надалі. У відео автори хотіли показати, що в звичайних панельках є вуличний дух, своя мистецька романтика.

«Будь собою! Пам’ятай про свій внутрішній стержень», – головний меседж нового треку.

alyona alyona & друзі – Стержень

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *