alyona alyona – Район
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

alyona alyona – Район (Кліп)

Мій район: alyona alyona випустила фіт із популярним казахським блогером Fatbelly.

alyona alyona не перестає дивувати публіку новини хітами. Цього разу це фіт із талановитим казахським трендсеттером – Fatbelly. Унікальність цієї роботи в тому, що трек готувався абсолютно дистанційно: Альона була в Україні, а Жека в Казахстані. Але артистам вдалося спіймати спільний вайб і на одній хвилі підготувати роботу саме такою, як вони її собі уявляли.

«Я якось рилася в інстаграм і наткнулася на відео з дуже сильним соціальним підтекстом про насилля в сім’ї над дітьми. Всі ролі в ньому виконував один хлопець – Женя. То був захват! Вся його сторінка була заповнена гумором та різними мотиваційними відео. Я вирішила написати йому особисто і подякувати за те, що він транслює близькі мені цінності. А у нас, як виявилося, вже була переписка, де він ще на початку моєї кар’єри пропонував мені спільну роботу)). Ну я подякувала, і запитала чи пропозиція ще в силі? Так у нас з’явилася ідея спільного треку. Але що може об’єднувати двох простих людей? Ми подумали, що 100% – рідний район», – розповідає про історію появи трека на світ сама alyona alyona.

Кліп «Район» знімали в двох країнах окремо – в Україні та в Казахстані. «Ми показали казахські райони: модних школярок, «чотких» пацанів, субкультуру, вихідців медресе. У фінальній сцені всі герої разом, що і розкриває суть Казахстану: ми всі різні, але в той же час єдині», – коментує відеороботу режисер Куаниш Бейсеков. Для української сторони – це друга спільна робота VIBES PRODUCTION з командою WIN WIN production, тому всі почували себе друзями на зйомках кліпу.

«Це був крутий досвід. Я все ще під враженням від того, що ми зловили спільний вайб, будучи в різних країнах. Дуже надихнувся цією роботою. Карантин змушує працювати і креативити ще сильніше», – говорить про роботу Fatbelly.

Цією роботою команда хоче показати людей різних національностей, їхні культурні цінності. Казахи та українці далеко один від одного, але менталітетом дуже схожі. Це відео про звичайні райони, яких багато по всьому світу, проте в кожному із таких районів живуть унікальні люди.

alyona alyona – Район

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *