alyona alyona – Пушка
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

alyona alyona – Пушка (Альбом)

«Це просто «Пушка»!», – каже alyona alyona про свій дебютний альбом. І цей той випадок, коли думка артиста і слухача збігаються на всі сто.

Тепер – доступний! Це все, що можна сказати про найбільш очікуваний хіп-хоп альбом року на українській сцені. Після кулеметної черги з хітів і вірусних кліпів минулої осені alyona alyona довела інтерес до свого повноформатного релізу до точки кипіння.

Гніт догорає… «Гармата може гриміти звідусіль. Вона може розривати тебе зсередини. Може стосуватися самих прихованих куточків своєї душі. Я зарядила в ці 13 ядер саму себе і тепер має намір стріляти точно в ціль», – зізнається Альона.

Разом з релізом лонгплею команда alyona alyona вирішилі дропнути кліп на титульний сингл. Відео знімали в Берліні. Режисером виступив DELTA ARTHUR в парі з IGOR BASKET.

На цьому «альбомні бонуси» не закінчуються. Так, в день виходу альбому alyona alyona запускає дводенну (8 і 9 квітня) акцію: 50% знижка на всі квитки всіх концертів її майбутнього туру, включаючи сольник в Зеленому театрі в Києві. Для отримання знижки достатньо ввести промокод «Pooshka». Подробиці на сайті туру.

alyona alyona – Пушка
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *