alyona alyona – Пам’ятаю
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

alyona alyona – Пам’ятаю (Кліп)

alyona alyona представила новий трек «Пам’ятаю».

Після іронічного фіта з Kyivstoner alyona alyona повертається у медіа-простір з новим синглом та відео «Пам’ятаю». Відверта й щира історія, що розкривається у ретроспективному погляді на власний життєвий досвід. У новій роботі alyona alyona транслює давню істину: щоб зрозуміти людину повноцінно, потрібно пропустити крізь себе її почуття та переживання — без проекції власного життя й емоцій.

«Для більшості людей я стала відомою за один день. Але насправді я пройшла великий шлях. Довжиною в життя… Все, що я переживала, бачила, відчувала — відображено в багатьох з моїх треків. В цьому є така собі сповідь. Бо я не ідеальна, і щоб бути тою, хто я є, мені довелося пройти крізь злети та падіння. Я не пишаюся всим, що робила в житті. Але я й не цураюся цього. І якщо б мені запропонували на вибір іншу дорогу, я б вибрала свою ще раз. Бо “свій шлях я не віддам ніколи і нікому”», — розповідає alyona alyona.

Основний меседж треку режисер відео Анатолій Сачівко проілюстрував через різноманітні дитячі історії та образи. «Ідея зародилася ще шість років тому, коли я вивчав посттравматичний синдром». Зйомки відео тривали два дні, цікаво, що для всіх героїв це був перший схожий досвід, хоча й у кадрі вони виглядають напрочуд природно й органічно.

alyona alyona – Пам’ятаю

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *