alyona alyona - Не втратимо зв'язок
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

alyona alyona – Не втратимо зв’язок (Відео)

«Не втратимо зв’язок»: alyona alyona підготувала ліричну прем’єру про почуття на відстані. Це перша сольна пісня співачки цьогоріч.

До вашої уваги чуттєвий трек про кохання, яке існує не зважаючи на кілометри між люблячими серцями. За словами виконавиці, такі пари мають пильно оберігати свою віру у те, що зовсім скоро вони знову побачаться, обіймуть один одного та своїх близьких на теренах рідної та вільної країни. Наші часи підготували випробування відстанню для багатьох закоханих, але їхній зв’язок має бути незламним.

alyona alyona - Не втратимо зв'язок

«Рідні мої, рада нарешті представити вам свою нову пісню. Дорожіть своїм коханням, несіть його крізь час, щоб навіть наші нащадки знали, як ми вміємо кохати та яким важливим для нас є душевний зв’язок», – каже alyona alyona.

alyona alyona розповіла, що вірить у кохання на відстані, адже якщо дві душі дійсно «переплетені», всередині у таких людей з’являється особлива теплота, покликана підтримувати надію, мотивувати жити, відганяти крижаний відчай. На це не впливає ні відстань, ані пори року, ані інші чинники. Головне оберігати та захищати цей теплий вогник від оточуючих вітрів.

alyona alyona – Не втратимо зв’язок
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *