alyona alyona – Назавжди ваша
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

alyona alyona – Назавжди ваша (Лірик-відео)

alyona alyona випустила лірик відео на трек «Назавжди ваша».

Коли у 2019 році alyona alyona випустила дебютний альбом «Пушка», віідразу стало ясно, що реперка з нами надовго. А коли вийшов другий альбом — «GALAS» — її ім’я прогриміло на весь світ. За 2 роки реп-виконавиця наробила стільки галасу, що її почули та полюбили не тільки в Україні, а й за кордоном. Але незважаючи на всі премії, світове визнання та інші здобутки вона залишається «все тою Альоною, яка читає вірші». Про це Альона розповіла у своєму треці «Назавжди ваша». Сьогодні реп-виконавиця випускає на нього лірик відео.

«Назавжди ваша» Альона написала перебуваючи далеко від України. Саме туга за рідною домівкою стала тією останньою краплею, що змусила реп-виконавицю виплеснути емоції на папір.

«Я писала цей трек, перебуваючи дуже далеко від України. Я щиро сумувала за всіма своїми прихильниками і фанатами, яким раніше мала змогу приділяти більше часу наживо і в соціальних мережах.

Ця туга надихнула мене написати трек «Назавжди ваша», передати історію свого становлення і дати всім людям зрозуміти, що я залишилась такою ж простою дівчиною, яка має переживання, почуття, живе в соціумі, спостерігає за ним і транслює отримані враження в свої треки.

Те, чим я живу, те, про що я переживаю, я перекладаю в свої рядки, і хочу дати зрозуміти кожному, що, якщо поритися в собі, кожен із нас знає, яка дорога його чекає. Може варто відкинути своє его, свої сумніви і переживання, зневіру в собі, а просто брати і діяти.

На своєму прикладі я показала, що це все може обернутися в те, що люди тебе чують. Людям насправді може бути близько те, про що ти думаєш. Мені просто хотілось висловити своє «дякую» всім своїм прихильникам саме словами “назавжди ваша, alyona alyona”», — говорить Альона.

В основі сюжету лірик відео — Альона, яка їде в автомобілі та читає реп. Реперка готова й далі здіймати GALAS, рухатися вперед, незважаючи ні на що.

alyona alyona – Назавжди ваша

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *