alyona alyona – Мамин суп
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

alyona alyona – Мамин суп (Кліп)

Alyona alyona повертається з новинкою – свіжим синглом «Мамин суп» і офіційним відеокліпом до нього.

За словами дівчини, зараз у неї бракує часу для того, щоб готувати супи власноруч, тому вона часто із ностальгією згадує неймовірний смак маминої страви. «Не знаю як у кого, але особисто у мене з супами не складалося зі самого дитинства. Звісно, коли немає вибору, а куховарити ти ще не вмiєш — i суп заходить «на ура». Мама завжди говорила: «Поїж ріденького!». А коли я стала жити окремо вiд родичів, то фактично «забила» на цю страву – швиденько чогось перекусив і все. Але час минав. Пізніше я готувала суп разом із товаришами у гуртожитку, або будучи у стосунках своєму хлопцю… Тоді і почала з’являтися ностальгія по маминому супу. На жаль, сьогодні мені не вистачає часу на готування і я можу тільки згадувати той неймовірний пряний аромат і смак», – пише в Instagram alyona alyona (Альона Савраненко).

Всі ті, хто скучив за дійсно шокуючим контентом від alyona alyona, будуть задоволені. І, мабуть, сконфужені як ніколи раніше. «Мамин суп» починається як звичний гуманістичний реалізм про вічні цінності — домашню їжу та сімейну кухню. А обертається абсурдистською філософською діджитал-п’єсою про парадокси детерменізму та ілюзорність свободи волі, натхненною чи то «Носорогом» Ежена Іонеско, чи то фільмами шведського режисера Роя Андерссона.

Але і на цьому сюрпризи не закінчуються. Додивившись до кінця всі 10 хвилин, ви зможете впевнено сказати, що тепер точно бачили все. Наприклад, картину Кандинського «Чорне відношення» у відкритому космосі або танець 3D-об’єктів, що готуються до рендерингу. А ще сканування людського черепа і навіть інтерфейс програми Adobe After Effects, в якому все це безумство твориться. Словом, «Мамин суп» — це видовище не для людей зі слабкими нервами і рідкісний кліп, до якого поширене кліше «змушує задуматися» по-справжньому може бути застосовано.

В якості режисера виступив Ян Болотов, автор тієї самої альтернативної версії кліпу «Рибки», стилізованої під вечірнє шоу для дітлахів «Дитячий час». Сингл «Мамин суп» став другим після «Завтра» з майбутнього нового міні-альбому від alyona alyona, який очікується в мережі вже зовсім скоро.

Зауважимо, що зовсім нещодавно alyona alyona отримала нагороду в номінації «Кращий новий артист» на престижній міжнародній премії Anchor Award. Починаючи з 2016 року, організатори Anchor Award щороку відзначають найбільш перспективних виконавців, які змогли останнім часом домогтися значного прориву у своїй музичній кар’єрі.

alyona alyona – Мамин суп

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *